Admin satirickej stránky naložil mladému SaSkárovi, ktorý sa vysmieval z družstevníctva a potravinovej sebestačnosti

Admin satirickej stránky Nehanebné boľševické meme naložil mladému „progresívnemu“ neoliberálovi.

Na stránke Slovaks of Late Capitalism pribudla fotografia s chlapíkom, ktorý mal na rúšku onen zakázaný symbol (kosák s kladivom), pričom rúško nepokrývalo nos. Mladý Sulíkov mopslík a SASkár Daniel Kravec si chcel rypnúť a sarkasticky poznamenal:

Prosím, vyložiť z košíka všetky potraviny nevypestované a nevyprodukované miestnym JRD… nebude si predsa súdruh kupovať hnusné kontaminované západné jedy z fašistických nadnárodných koncernov! 🙂

Kravec avšak nečakal reakciu, ktorou ho argumentačne rozdrtil admin stránky Nehanebné boľševické meme:

Ja som myslel že to v pohode. Lebo vieš, keď majú kinderkapitalisti väčšinu vecí zo zlej komunistickej Číny, chodia po komunistických cestách a železniciach, užívajú komunistické elektrárne, školy, paneláky, škôlky, nemocnice, kultúrne domy.

Kravec je mimoriadne snaživý a angažovaný „liberálny sväzák“. Ťažko angažovaný antikomunista z Trnavy s Havlom na svojej úvodnej fotke, ktorý sa samozrejme snaží byť strášne vtipný.

Nuž, tak preto chcete zatvárať Ľuboša Blahu, lebo máme taký vysoký level slobody, však?

Ku Kravcovým kamarátom patria aj postavičky ako známy inkvizítor a udavač Sybila či Kiskov hlavný cenzor Šeliga. Ako sa hovorí, parta hic!

Ale aby sme mu toľko nekrivdili, je aspoň talentovaný hudobník. Mohol pri tej muzike zostať.

Čiže, táto Pinochetovská mládež nám chce vládnuť…

Na záver ešte jeden citát mladého SaSkára zo sociálnej siete k otázke exekúcií:

Kto nútil ľudí brať si hypotéky a pôžičky? Kiska? Dzurinda? Tieto prípady poznám a vôbec nejde o ľudí, ktorí svedomito splácajú svoje byty a domy tak, ako kdekoľvek inde na západe, ľudia na ulici si pokupovali väčšinou telefóny, autá, dovolenky, televízory a podobné srandičky, aby ukázali susedstvu, že my na to predsa máme (čo je vlastne hlavná črta socializmu, či?). Dlh prekrývať dlhom.

Pridaj komentár